ROAD2KONA COACHING

Pro koho je tým určen?

ROAD2KONA je tým určený pro dospělé muže i ženy v jakémkoliv věku. Naší ambicí je připravit zájemce na triatlonové závody nejrůznějších distancí až třeba po kvalifikaci na Mistrovství světa na Havaji. Vytváříme kvalitní tréninkové zázemí pro zvyšování fyzické kondice a zlepšování techniky běhu, jízdy na kole a plavání. Důležitou součástí je skupinová příprava a vzájemná podpora členů týmu. Připravíme Vás cíleně na konkrétní triatlonové závody.

Jak probíhají tréninky?

Vyvážená příprava a spolupráce s kvalifikovanými trenéry a odborníky jsou klíčové pro dosažení úspěchu v triatlonu. Díky tomu můžete získat nejen optimální fyzickou kondici, ale také technické dovednosti a strategie, které vám umožní dosáhnout vašich nejlepších výkonů v triatlonových závodech. Váš tým ROAD2KONA je skvělým místem pro rozvoj a dosažení vašich cílů v této náročné a vzrušující sportovní disciplíně.

Kde a kdy probíhají tréninky

Frekvence tréninků se odvíjí od vašich časových možností. Každý týden máte k dispozici:

plavecké tréninky (plavecký bazén Na Třebešíně) - 3x týdně
atletické tréninky (Stadion Přátelství na Strahově) - 2x týdně
cyklistické tréninky na Rouvy  2x týdně
silový trénink - 1x týdně

Nabízíme následující tréninkové programy

8 - 15 hodin týdně

Bronze

Více o tréninku
10 - 20 hodin týdně

Silver

Více o tréninku
Plavání,běh

Paušál na plavecké a běžecké tréninky

Více o tréninku

PLAVECKÝ TRÉNINK

Více o tréninku
8 - 18 let

Dětský triatlonový oddíl - děti, dorost

Více o tréninku
Proč trénovat s námi?

Coaching Road2Kona

Triatlonové tréninky

 


Jan Strangmuller je hlavní trenér a garant tréninkové skupiny Road2Kona. V triatlonu se věnuje od roku 1994 a postupně přecházel od juniorských let a krátkých triatlonů na delší distance. Získal několik titulů mistra světa a Evropy v Kvadriatlonu na kajaku. Od roku 1999 se začal věnovat dlouhému triatlonu a dosáhl úspěchů na různých Ironman závodech. Svůj první Ironman v Klagenfurtu absolvoval za 8:43 a kvalifikoval se na Havaj, kde vyhrál při svém prvním startu za 9:09.

S 25 lety praxe ve světě profesionálního triatlonu má bohaté know-how a zkušenosti. Je certifikovaným trenérem série IRONMAN a také TRAININGPEAKS. Díky těmto certifikátům je schopen poskytovat nejnovější trendy a technologie ve svém coachingu.

Jan Strangmuller splnil sen dalším třem borcům a pomohl jim kvalifikovat se na Havajského Ironmana. Sám má na svém kontě několik úspěchů, jako například první místo na Ironmanu v Koreji, nebo první místo na Ironmanu v Podersdorfu.

Je motivujícím a zkušeným trenérem, který je odhodlán přinést své znalosti a know-how pro posun Vašich triatlonových dovedností na vyšší úroveň.

 

 

IRONMAN KOREA CHAMPION

IRONMAN HAWAII 1. místo 18-24 9:09,59

IRONMAN HAWAII PRO 22. místo 9:00,09

IRONMAN PODERSDORF 1. místo 8:23,27

Mistrovství světa v dlouhém triatlonu IBIZA 3. místo teamy

Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu Almere 2. místo teamy

Nejlepší čas na IM 8:23,27

IRONMAN HAWAII 2017 - 9:41 ( kategorie 40-44 )

 

IRONMAN CERTIFIED COACH

TRAINING PEAKS LEVEL 2 COACH

 

 

Napište nám
a začněte s námi trénovat!