Jsme dětský triatlonový oddíl

Oddíl Road2Kona je dětský triatlonový a atletický mládežnický oddíl, který je vhodný pro děti ve věku od 8 do 18 let. Naším cílem je podporovat mladé závodníky v jejich sportovním rozvoji a poskytovat jim kvalitní tréninkové podmínky. Starší závodníci mají také možnost trénovat v seniorské tréninkové skupině, což je skvělá příležitost pro jejich další pokrok a přípravu na vyšší úroveň soutěžení. Snažíme se vytvořit inspirativní prostředí, které podporuje vášeň a ambice pro triatlon a atletiku, a pomáhá každému jednotlivci dosáhnout svého plného potenciálu.

NÁBOR DĚTÍ 8-15 let

Nejúspěšnější pražský oddíl pro dětský triatlon a atletiku, Road2Kona, srdečně zve všechny nadějné talenty ve věku 8-15 let, aby se připojili k naší výjimečné sportovní rodině. Pokud je váš potomek nadšený z triatlonu, máme pro něj skvělou příležitost!

Náš team patří mezi absolutní špičku dětských oddílů v České republice a můžeme se pyšnit bohatou tradicí úspěchů a vynikajícího tréninkového prostředí. Zkušení trenéři budou pečovat o to, aby vaše dítě nejen rozvíjelo své sportovní schopnosti v plavání, cyklistice a běhu, ale také se zapojilo do procesu formování důležitých životních hodnot, jako jsou disciplína, týmová spolupráce a zdravý životní styl.

Náš nábor nových členů probíhá během září a října. Pokud máte zájem, neváhejte a přijďte se k nám připojit na našich pravidelných trénincích. Těšíme se na setkání s vámi a vaším nadšeným mladým sportovcem!

Termíny otevřených tréninkových dní a veškeré další důležité informace naleznete na našem oficiálním webu www.road2okna.cz.

Společně směřujeme k novým výzvám a sportovním úspěchům!

 

 

Jak probíhají tréninky?

TRIATLON

Triatlon je kombinací 3 sportů: plavání, jízdy na kole a běhu. Proto jsou naše tréninky zaměřeny na správnou techniku a dovednosti pro každou z těchto disciplín. Chceme poskytnout dětem nejlepší možné podmínky pro rozvoj, a proto spolupracujeme s nejlepšími trenéry a odborníky, kteří děti připravují tak, aby dosáhly co nejlepších výsledků na triatlonových závodech.

Plavecké tréninky probíhají v bazénu Na Třebešíně pod vedením bývalého reprezentačního trenéra triatlonu Jirky Jelínka, Tomáše Martínka, Davida Lahody a Katky Janovské.

Cyklistické tréninky probíhají na velodromu Na Třebešíně pod vedením zkušeného trenéra Marka Mixy a dalších trenérů KOVO, nebo na trenažéru v aplikaci Rouvy.

Běžecké tréninky probíhají na atletickém stadionu Strahov pod vedením trenérské legendy Vladimíra Korbela a Petra Šnábla.

Skupinu SCM navíc trénuje aktuálně náš nejlepší triatlonista na středních tratích, mistr ČR Pavel Wohl.

Silové tréninky probíhají v tělocvičně Na Třebešíně s Katkou Janovskou.

ATLETIKA

Běžecké tréninky jsou pro naše sportovce prováděny na prestižním atletickém stadionu Strahov pod vedením trenérské legendy Vladimíra Korbela a Petra Šnábla. Tito zkušení trenéři se zaměřují na komplexní přípravu běžeckých dovedností a techniky, což našim atletům umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků ve svých disciplínách.

Pro silovou přípravu našich sportovců máme k dispozici moderní tělocvičnu na Třebešíně, kde probíhají silové tréninky pod vedením trenérky Katky Janovské. Tyto tréninky jsou klíčové pro rozvoj síly, vytrvalosti a kondice našich atletů, a pomáhají jim dosahovat výborných výkonů ve svých sportovních disciplínách.

S našimi skvělými trenéry a kvalitními tréninkovými podmínkami se naši sportovci neustále zlepšují a dosahují vynikajících výsledků na různých atletických soutěžích. Jsme hrdí na jejich úspěchy a rádi je podporujeme na jejich cestě k dosažení jejich sportovních snů.

Týdenní rozvrh tréninků

TRIATLON

PONDĚLÍ

Plavání  6:15-7:15 hodin dorostenci, junioři a dospělí

Plavání 16:00-17:00 hodin  žáci, dorost, junioři

ÚTERÝ

Běh  Strahov: 18:00-19:00 hodin žáci, dorostenci, junioři a dospělí

STŘEDA

Plavání  6:15-7:15 hodin dorostenci, junioři a dospělí

Plavání 15:00-16:00 hodin  žáci, dorost, junioři

Strečing 16.00-17:00 žáci, dorost, junioři

Cyklistika  19:00  trénink na ROUVY

ČTVRTEK

Běh  Strahov: 18:00-19:00 hodin žáci, dorostenci, junioři a dospělí

PÁTEK

Plavání  6:15-7:15 hodin dorostenci, junioři a dospělí

 

 

 

Chci děat triatlon

Kolik to stojí??

Paušální měsíční členský poplatek ve výši 2500 Kč zahrnuje všechny výše uvedené tréninky pod dohledem specializovaných trenérů. Z vybavení je pochopitelně nejdražší pořízení kola, ale to řešíme s rodiči individuálně a i s ohledem na růst dětí určitě není důležité kupovat kolo nové.

Trénink můžete objednat a zaplatit pohodlně on-line přes odkaz níže.

8 - 18 let

Dětský triatlonový oddíl - děti, dorost

Více o tréninku