ROAD2KONA + MAREK MOFLÁR

25.01.2019

Po úspěšné plavecké akci 100x100m na podporu nevidomého Ironmana Marka Moflára jsem byl Markem oslovený, jestli s ním nechci začít trénovat, závodit a společně se kvalifikovat do Kony a tam zajet a jak říká Marek nabombit to tam! Samozřejmě jsem tuto výzvu přijal a nyní máme společný cíl - kvalifikovat se na Havaj na úrovni zdravých závodníků a dokázat, že i hendykepem co Marek má to jde na top úrovní!

Fakt to bude velká výzva a moc se na to těším. Více informací najdete na záložce Marek Moflar a můžete se těšit na rozhovory, videa z jeho cesty do Kony!

Kdo by chtěl Marka podpořit na této cestě, použíjte prosím tento link.

 

LINK NA PODPORU MARKA

Vím, že to nebude jednoduché a že to s Markem bude vlastně temový sport, takže to bude zase nová zkušenost. Jen po těch letech, které jsem v triatlonu odzávodil cítím potřebu to začít vracet. Jak prostřednictvím dětí, které s Tomášem Lukešem trénujeme, tak i tímto projektem.

Marek je velmi vnímavý a bude zajímavé kam se společně dostaneme. Náš cíl je najít kvalifikační závod, který nebude hákový ( Barcelonu jsem Markovi rozmluvil ) a kde budeme schpni prodat naší největší zbraň, cyklisitku na tandemovém kole.

Cíl bude zaplavat na úrovni 1:05-1:10 , kolo jet kolem 4:30 a běžet na hranici 3:20-3:30. Sám nyní nevím, jestli budeme schopní to zvládnout, ale cíle musí být vysoké :)

Příští týden začínáme trénovat a také spouštíme akci na hithitu, kde můžete Marka podpořit i Vy.