Tréninkový kemp pro účastníku závodu 70,3 NIce a nejen pro ně....

23.01.2019

 

Pro mnoho triatletů je kvalifikace na Havaj, nebo na mistrovství v 70,3 vrcholem jejich sezóny. Zatímco místo Havaje se nemění a je již 40 let stabilně v Kailua Kona, místo pořádání světového šampionátu v půlce 70,3 se každoročně mění. Po několika vzdálenějších destinacích v minulosti se dějiště letošního MS uskuteční v Nice, které je dostupné a pro mnoho závodníků to je velká motivace pro letošní sezónu.

 

Díky náročnému profilu kola, kde se stoupá na vrchol Col de Vence a následně se pak sjíždí tento závod nebude o draftingu a pojede se po staru, tedy férově a bude vidět, kdo na to na kole má a kdo se v jiných závodech jen vozí v balíku. Proto je vhodné se na tento závod připravit a znát tratě cyklistiky a připravit se na náročný profil, který zde bude.

 

Do Nice na tréninkové kempy jezdíme již 5 let, takže místní prostředí dokonale známe a letošní ročník bude zaměřený právě na seznámení s tratěmi, kde se začátkem září závod pojede. Cíl kempu bude najíždění cyklistických kilometrů ( převážně na závodní trati a také v okolí Nice a Monaka ), běžecký trénink a plavání bude jen jako doplněk.

 

Termín kempu: 13.4.-20.4.

Místo kempu: Villeneuve-Loubet (cca 10 km od Nice na pobřeží)

Doprava: vlastní (je možné po domluvě jet společně v autech)

Stravování: vlastní, možné dokoupit snídani na místě

 

Ceny:

5 ti lůžkový apartmán obsazený 4 lidmi 5900.-Kč/osoba

Je možné objednat také 2 lůžkový apartmán za 9800.-Kč/ osoba.

 

V ceně je obsaženo:

 

 

Přihlášky a dotazy zasílejte na jan.strangmuller@gmail.com

DEADLINE PRO PŘIHLÁŠENÍ JE DO 31.3.2019