TRÉNINKOVÉ PLÁNY - ROAD2KONA

triatlonové tréninkové plány pro každého

Jak na to?

Seznamte se s on-line tréninky ROAD2KONA

  • Tyto tréninky jsou určené pro cyklisty, triatlonisty a běžce, kteří se chtějí výkonnostně posouvat a potřebují tréninkové vedení. 
  • Podle typu sportu je možné si zvolit cíl tréninku – konkrétní závod, nebo tréninkový program, který Vám pomůže zlepšit Vaší výkonnost ( například se zlepšit v běhu na 10km)
  • Tréninky jsou přístupné v aplikaci Training Peaks, kde naši klienti najdou veškeré potřebné informace o tréninku (tréninkový motiv, délku, intenzitu, podrobný popis), ale najdou zde i další důležité funkce, které jim umožní sledovat progres a všechny tréninky v minulosti.
  • Jako jediný trenér v ČR jsem IRONMAN CERTIFIED COACH a 
  • TRAINING PEAKS CERTIFIED COACH LEVEL 2.
  • Kromě rozpisů jednotlivých tréninků budete mít přístup do privátní sekce YOUTUBE, kde Vám budeme spolu s dalšími trenéry a odborníky přinášet zajímavé informace o tréninku
  • Jako videa s plaveckými, běžeckými a posilovacími cvičeními, nebo  rady jak správně nastavit posed na kole, což ocení hlavně začátečníci. 

Přihlášení pro registrované:  Přihlásit se

od 2500 Kč / měsíc

ZVOLTE SVŮJ TRÉNINKOVÝ CÍL:

Officiální tréninkový partner pro závody

Jaké máme zkušenosti?

Tréninku se věnuji od roku 1999, ale v letošním roce díky COVID se mnoho věcí mění a je potřeba na tyto náhlé změny reagovat.  To, že děláme individuální sport je v době, kdy se nesmí scházet více lidí velká výhoda. Proto jsme pro Vás vymysleli způsob tréninku, kdy budete mít možnost si vybrat tréninkový program, který bude 100% online a bude pro Vás vodítko, díky kterému budete schopní dosáhnout Vámi zvoleného cíle v podobě závodu na který trénujete. Kromě rozepsaných tréninků v aplikaci TRAINING PEAKS Vám budeme pravidelně přinášet i krátká videa s popisem jak máte trénovat tak, aby jste byli i v případě dalšího lockdownu schopní vše odtrénovat a vždy jste přesně věděli co a jak máte trénovat. 

Kromě těchto online tréninků nabízíme klasické tréninkové programy, kde Vám jsou k dispozici naši trenéři, se kterými můžete vaše tréninky konzultovat podle Vámi zvoleného programu. 

Jsem jediný certifikovaný trenér série IRONMAN a TRAININGPEAKS v ČR!

Více informací, jak online trénink probíhá

Po zvolení typu sportu (například střední triatlon) si následně vyberete již konkrétní závod (například CZECHMAN) na který chcete trénovat a bude Vám vyhovovat jak po časové stránce, tak z pohledu Vaší výkonnosti a ambicí.  Po krátké registraci budete přesměrování na platební bránu, a po zaplacení dostanete potvrzovací email. 

Váš další úkol bude už trochu zajímavější a tvořivější. Ikdyž budeš trénovat online, přesto bude fajn, když se o tobě dozvím co nejvíc informací díky kterým budu schopný předpřipravený plán upravit tak, aby ti vyhovoval a dovedl tě k cíli. Takže Tvůj první úkol bude vyplnění celkem detailního dotazníku. 

Druhý úkol bude se zaregistrovat do aplikace Training Peaks a navzájem se provázat tak, abych tě viděl a mohl ti na tvůj účet nahrát tréninkový plán. 

Kromě online tréninkových plánů nabízíme také tréninkové plány, kde je již k dispozici trenér a komunikace s ním je na častější bázi v závislosti na zvoleném typu plánu. Přehled ostatních tréninkových plánu najdeš zde:

Klasické tréninkové plány
Jak to funguje?

Je to opravdu jednoduché začít s námi trénovat!

#1 Založit si účet na Training Peaks a nainstalovat si ho do svého telefonu

Základní verze tohoto programu je zdarma, takže Vás používání nebude nic stát.  Pokud by jste si ale chtěli více hrát s grafy a čísly, verze Premium stojí 10$.  Propojení s účtem ROAD2KONA provedete tímto linkem:

Odkaz na Training Peaks s propojením na ROAD2KONA

#2 Vyplňte podrobný dotazník a uveďte do něj registrační email

Váš další úkol bude už trochu zajímavější a tvořivější. Ikdyž budete trénovat online, přesto bude fajn, když se o Vás dozvíme co nejvíc informací, díky kterým budu schopný předpřipravený plán upravit tak, aby vám vyhovoval a dovedl vás k cíli. 

 

3# Propojení na tréninkový plán

Jak Vaší registraci zaevidujeme tak Vám dorazí potvrzující email s unikátním kódem na propojení účtů.

4# Jak se v tréninku orientovat?

Po provázání a spuštění aplikace uvidíte ihned Váš trénink na nadcházející období. Vše je viditelné v kalendáři pro jednotlivé dny. Při rozkliknutí tréninku tam uvidíte detaily v rámci dané disciplíny. 

 

5# Video coaching jako bonus

Jako bonus budete týdně dostávat do aplikace Training Peaks odkaz na video. Budeme postupně probírat všechny potřebné věci spojené s tréninkem, závody, vybavením a výživou. Prostě vše co k úspěšné přípravě potřebujete. Klikněte na několik ukázek na našem účtu níže:

Ukázkové video