TRÉNINKOVÉ PLÁNY - ROAD2KONA

triatlonové tréninkové plány pro každého

Jak na to?

Seznamte se s on-line tréninky ROAD2KONA

  • Tyto tréninky jsou určené pro cyklisty, triatlonisty a běžce, kteří se chtějí výkonnostně posouvat a potřebují tréninkové vedení. 
  • Podle typu sportu je možné si zvolit cíl tréninku – konkrétní závod, nebo tréninkový program, který Vám pomůže zlepšit Vaší výkonnost ( například se zlepšit v běhu na 10km)
  • Tréninky jsou přístupné v aplikaci Training Peaks, kde naši klienti najdou veškeré potřebné informace o tréninku (tréninkový motiv, délku, intenzitu, podrobný popis), ale najdou zde i další důležité funkce, které jim umožní sledovat progres a všechny tréninky v minulosti.
  • Jako jediný trenér v ČR jsem IRONMAN CERTIFIED COACH a 
  • TRAINING PEAKS CERTIFIED COACH LEVEL 2.
  • Kromě rozpisů jednotlivých tréninků budete mít přístup do privátní sekce YOUTUBE, kde Vám budeme spolu s dalšími trenéry a odborníky přinášet zajímavé informace o tréninku
  • Jako videa s plaveckými, běžeckými a posilovacími cvičeními, nebo  rady jak správně nastavit posed na kole, což ocení hlavně začátečníci. 

Přihlášení pro registrované:  Přihlásit se

od 2500 Kč / měsíc

ZVOLTE SVŮJ TRÉNINKOVÝ CÍL:

Běžecké tréninky

Vybrat trenink

Dlouhý triatlon

Vybrat trenink

Střední triatlon

Vybrat trenink

Krátký triatlon

Vybrat trenink

Officiální tréninkový partner pro závody

Jaké máme zkušenosti?

Tréninku se věnuji od roku 1999, ale v letošním roce díky COVID se mnoho věcí mění a je potřeba na tyto náhlé změny reagovat.  To, že děláme individuální sport je v době, kdy se nesmí scházet více lidí velká výhoda. Proto jsme pro Vás vymysleli způsob tréninku, kdy budete mít možnost si vybrat tréninkový program, který bude 100% online a bude pro Vás vodítko, díky kterému budete schopní dosáhnout Vámi zvoleného cíle v podobě závodu na který trénujete. Kromě rozepsaných tréninků v aplikaci TRAINING PEAKS Vám budeme pravidelně přinášet i krátká videa s popisem jak máte trénovat tak, aby jste byli i v případě dalšího lockdownu schopní vše odtrénovat a vždy jste přesně věděli co a jak máte trénovat. 

Kromě těchto online tréninků nabízíme klasické tréninkové programy, kde Vám jsou k dispozici naši trenéři, se kterými můžete vaše tréninky konzultovat podle Vámi zvoleného programu. 

Jsem jediný certifikovaný trenér série IRONMAN a TRAININGPEAKS v ČR!

Více informací, jak online trénink probíhá

Po zvolení typu sportu (například střední triatlon) si následně vyberete již konkrétní závod (například CZECHMAN) na který chcete trénovat a bude Vám vyhovovat jak po časové stránce, tak z pohledu Vaší výkonnosti a ambicí.  Po krátké registraci budete přesměrování na platební bránu, a po zaplacení dostanete potvrzovací email. 

Váš další úkol bude už trochu zajímavější a tvořivější. Ikdyž budeš trénovat online, přesto bude fajn, když se o tobě dozvím co nejvíc informací díky kterým budu schopný předpřipravený plán upravit tak, aby ti vyhovoval a dovedl tě k cíli. Takže Tvůj první úkol bude vyplnění celkem detailního dotazníku. 

Druhý úkol bude se zaregistrovat do aplikace Training Peaks a navzájem se provázat tak, abych tě viděl a mohl ti na tvůj účet nahrát tréninkový plán. 

Kromě online tréninkových plánů nabízíme také tréninkové plány, kde je již k dispozici trenér a komunikace s ním je na častější bázi v závislosti na zvoleném typu plánu. Přehled ostatních tréninkových plánu najdeš zde:

Klasické tréninkové plány
Jak to funguje?

Je to opravdu jednoduché začít s námi trénovat!

#1 Založit si účet na Training Peaks a nainstalovat si ho do svého telefonu

Základní verze tohoto programu je zdarma, takže Vás používání nebude nic stát.  Pokud by jste si ale chtěli více hrát s grafy a čísly, verze Premium stojí 10$.  Propojení s účtem ROAD2KONA provedete tímto linkem:

Odkaz na Training Peaks s propojením na ROAD2KONA

#2 Vyplňte podrobný dotazník a uveďte do něj registrační email

Váš další úkol bude už trochu zajímavější a tvořivější. Ikdyž budete trénovat online, přesto bude fajn, když se o Vás dozvíme co nejvíc informací, díky kterým budu schopný předpřipravený plán upravit tak, aby vám vyhovoval a dovedl vás k cíli. 

 

3# Propojení na tréninkový plán

Jak Vaší registraci zaevidujeme tak Vám dorazí potvrzující email s unikátním kódem na propojení účtů.

4# Jak se v tréninku orientovat?

Po provázání a spuštění aplikace uvidíte ihned Váš trénink na nadcházející období. Vše je viditelné v kalendáři pro jednotlivé dny. Při rozkliknutí tréninku tam uvidíte detaily v rámci dané disciplíny. 

 

5# Video coaching jako bonus

Jako bonus budete týdně dostávat do aplikace Training Peaks odkaz na video. Budeme postupně probírat všechny potřebné věci spojené s tréninkem, závody, vybavením a výživou. Prostě vše co k úspěšné přípravě potřebujete. Klikněte na několik ukázek na našem účtu níže:

Ukázkové video